Nieuws
  Print dit artikel
  Verstuur dit artikel
  Naar al het nieuws
 
Premie Avéro Achmea natura polis 1.166 euro
Nieuwsberichten, actualiteiten en media-signalen
De jaarpremie voor de individuele natura Zorg Plan polis, een combinatie van natura en restitutie polis, van Avéro Achmea bedraagt voor volgend jaar 1.166,- euro.
 
Voor de individuele restitutiepolis, het Keuze Zorg Plan, berekent de verzekeraar een jaarpremie van 1.178,- euro. Zorgverzekeraars Nederland gaf eerder een prognose individuele nominale premie af van 1.185,- euro en het ministerie van VWS van 1.166,- euro. De stijging is te verklaren door hogere (zorg)kosten en effecten van de vereveningsbijdrage 2007 als gevolg van de invoering van het nieuwe stelsel. De aanvullende verzekeringen, inclusief tandarts en comfortdekking stijgen gemiddeld met 9,8% door de populariteit van de dekking voor brillen, gehoortoestellen en alternatieve geneeswijze.

Avéro Achmea zag haar klantenbestand vorig jaar met 305.000 tot 540.000 verzekerden groeien. Het is van mening dat de brede assortimentskeuze met zowel de natura- als restitutiepolis voldoende kwaliteit en zekerheid biedt. "De prijs van een product speelt altijd een belangrijke rol maar vertrouwen, een goede en adequate dienstverlening zijn voor een consument en werkgever doorslaggevend", aldus Harry Kiewiet, directeur zorg. "Het professionele intermediair heeft daarbij in het Midden- en kleinbedrijf een belangrijke adviserende rol".

Basisverzekeringen

Naam

Type

Premie

 

 

 

Zorg Plan

Combinatie

€ 97,16

 

 

 

Keuze Zorg Plan

Restitutie

€ 98,16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aanvullende verzekering

Leeftijd

Start

Extra

Royaal

Excellent

Klasseverzekering Comfort

0 t/m 17 jaar

€ 0,00

€ 0,00

€ 0,00

€ 0,00

n.v.t.

18 t/m 34 jaar

€ 8,30

€ 13,78

€ 15,92

€ 19,28

€ 11,22

35 t/m 54 jaar

€ 10,38

€ 17,23

€ 19,90

€ 24,10

€ 19,98

Vanaf 55 jaar

€ 11,40

€ 18,95

€ 21,88

€ 26,51

€ 24,91

 

 

 

 

 

 

Tandarts

Pakket

Premie

 

 

 

 

T 250

€ 11,00

 

 

 

 

T 500

€ 14,30

 

 

 

 

T 1000

€ 19,25

 

 

 

 

T xtra

€ 27,50

 

 

 

 


Publ. datum: 7 nov 2006

  Print dit artikel
  Verstuur dit artikel
     
  Naar al het nieuws

 
 Aandachtpunten werkgever...
 bij de Zorgverzekering
 bij de levensloopregeling
 Een afspraak maken
 Vrijblijvende afspraak maken
Vul ons adviesformulier in en onze specialisten zullen u zo spoedig mogelijk, zonder verplichtingen, antwoord geven.
 Meest gestelde vragen
 Zorgverzekering
 Meest gelezen
De WIA
De nieuwe pensioenwet
Behoefte aan duidelijke pensioen informatie
 
Colijn & Partners B.V. © 1999 - 2008 | home | contact | disclaimer | privacy
 
Colijn & Partners - Zorg en inkomen. Maatwerk en zekerheid voor werkgevers en hun werknemers. Onafhankelijk specialist in employee benefits met oplossingen op het gebied van (collectieve) zorgverzekeringen, inkomensverzekeringen, levensloop en pensioenen.