Nieuws
  Print dit artikel
  Verstuur dit artikel
  Naar al het nieuws
 
Zorgverzekering duur door vele wanbetalers
Nieuwsberichten, actualiteiten en media-signalen
ENSCHEDE - Zorgverzekeraar Menzis loopt dit jaar 'vele miljoenen' mis doordat 34.000 van de in totaal bijna twee miljoen verzekerden stelselmatig de zorgpremie niet betalen. Daardoor pakt de premie voor de andere verzekerden, die het gat moeten vullen, hoger uit.
 
Menzis wil niet aangeven om hoeveel geld het precies gaat, maar erkent wel dat de verliespost in de premie voor komend jaar verrekend moet worden. "Het is wrang als klanten die netjes hun premie betalen in de toekomst meer moeten betalen, doordat een bepaalde groep gewoon weigert de premie te voldoen. Daarom doen we er alles aan die premies alsnog te innen", aldus een woordvoerder van de verzekeraar.

Menzis hoopt de volhouders onder de 34.000 wanbetalers met een vonnis van de kantonrechter in de hand alsnog tot betalen te dwingen. Desnoods via beslag op loon of uitkering, of via verkoop van inboedel.

Publ. datum: 12 september 2007
Bron: © Eindhovens Dagblad

  Print dit artikel
  Verstuur dit artikel
     
  Naar al het nieuws

 
 Aandachtpunten werkgever...
 bij de Zorgverzekering
 bij de levensloopregeling
 Een afspraak maken
 Vrijblijvende afspraak maken
Vul ons adviesformulier in en onze specialisten zullen u zo spoedig mogelijk, zonder verplichtingen, antwoord geven.
 Meest gestelde vragen
 Zorgverzekering
 Meest gelezen
De WIA
De nieuwe pensioenwet
Behoefte aan duidelijke pensioen informatie
 
Colijn & Partners B.V. © 1999 - 2008 | home | contact | disclaimer | privacy
 
Colijn & Partners - Zorg en inkomen. Maatwerk en zekerheid voor werkgevers en hun werknemers. Onafhankelijk specialist in employee benefits met oplossingen op het gebied van (collectieve) zorgverzekeringen, inkomensverzekeringen, levensloop en pensioenen.